1 דקות קריאה
מהו ההבדל בין חברת הסעות לחברת מוניות?

מהו ההבדל בין חברת הסעות לחברת מוניות?

כאשר אנחנו צריכים הסעה מידית, לכמה אנשים בודדים בלבד אנחנו באופן מידי נחפש חברת מוניות אשר תספק לנו מונית ספישל ותדאג לקחת אותנו אל היעד שלנו, אבל מה קורה שאנחנו 10 אנשים ומעלה? לא תמיד ניתן למצוא אצל חברת מוניות שירותים כאלו ואנחנו מתחילים לחפש אחר חברת הסעות אשר תספק לנו מיניבוס \ אוטובוס להשכרה.

מתי נזמין חברת הסעות?

כאשר אנחנו מעוניינים לנסוע לאירוע משפחתי, טיול ואפילו לשדה התעופה ואנחנו קבוצה של כמה אנשים, מומלץ לחפש אחר חברת הסעות אשר יכולה להספק מענה לכמות אנשים אשר גדולה יותר מ4-5 אנשים, כאשר מזמינים חברת הסעות, בניגוד לחברת מוניות – השירות שמקבלים בדרך כלל אינו מידי ולכן מומלץ להזמין כמה ימים מראש, כאשר מדובר על הסעות לאירועים בדומה להשכרת אוטובוס או מיניבוס רצוי לבצע את ההזמנה אפילו כמה חודשים מראש על מנת למנוע אי נעימות.

חברת מוניות – תמיד מהר יותר

כאשר אנחנו רק כמה חברים, בין 2-4 אנשים אין כאן שאלה בכלל ומומלץ להזמין חברת מוניות, ההבדל הניכר והגדול ביותר בין חברת הסעות למוניות היא הזמינות והמידיות של חברת המוניות ובכך לא צריך לחשוב פעמיים, כאשר רוצים מוניות פשוט מחייגים ומזמינים.

הסעות לאירועים

רבים היום לא נוהגים אל אירועים מהסיבה הפשוטה – אלכוהול, לכן מגיעים באמצעות תחבורה חלופית, ישנם בעלי שמחות אשר דואגים להסעות לאירוע וישנם כאלו שלא, הכל תלוי במרחק המוזמנים מהאולם ומתקציב הזוג, לכן משתמשים רבים בשירותי מוניות וגם הסעות, כאשר אתם הולכים להזמין מונית לאירוע מרוחק, מומלץ לחשוב פעמיים ולבדוק היטב אם יש מוזמנים נוספים שאתם מכירים וגם עשויים לנסוע אתכם ביחד אל האירוע ובחזרה, כמובן שרצוי שיהיו מהאזור שלכם, אם הגעתם למצב של 4-5 אנשים עדיין מוניות יכולות לעזור לכם, אך ברגע שמדובר על מעל יש לנסות להזמין שירותי מיניבוס מחברת הסעות ובמקרים מסוימים גם אוטובוס.

חגים ומועדים

בדרך כלל בחגים ומועדים קשה מאוד להשיג מוניות פנויות, במיוחד בשעות הלילה המאוחרות כאשר נהגי המוניות עמוסים וחלקם לא מעוניינים לעבוד כלל בחג, במצבים כאלו לעיתים ניתן להשיג חברת הסעות אשר פעילה ומנסה לגבות את העמוס של נהגי המוניות, הבעיה היא שמדובר על מיניבוסים וכמות של ארבעה אנשים לא מספיקה ולא משתלמת, אם אתם רוצים לקחת מונית בזמני חג, רצוי שאת השירות תזמינו במהירות ואף רצוי להזמין בשעות מוקדמות יותר במהלך היום, טרם יתחיל הלחץ של הצעירים לצאת למסיבות ולבלות.

מחירים

כאשר ניקח מונית ל-4 אנשים ככל הנראה שזה ישתלם לנו יותר מאשר לקחת אוטובוס או מיניבוס שאינו מלא עד הסוף, אך ברגע שמגיעים לכמות של 8-9 אנשים וצריך בין 2-3 מוניות, כאן נכנסת לתמונה חברת הסעות ושירותי מיניבוס יכולים בהחלט להשתלם לכם.

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.