1 דקות קריאה
הסעות ומוניות – זה משתלם

הסעות ומוניות – זה משתלם

בשנות האלפיים השימוש במוניות ובהסעות הפך להיות חלק משגרת החיים, והינו חיוני ונחוץ במצבים רבים, כדוגמת נסיעה לנתב"ג, נסיעות קצרות בתוך תל אביב ונסיעות בקווים בין עירוניים חשובים. הנסיעות במונית חוסכות את הצורך לנהוג למרחקים ארוכים ואת הקושי במציאת מקומות חנייה. אמנם נסיעות במוניות אינן בהכרח זולות, אולם בחישוב הכולל של הוצאות הדלק לצד עלות החנייה בתשלום, תתפלאו לגלות כי נסיעה במונית עשויה להיות עסק משתלם - בעיקר אם מוסיפים לכך את הנוחות המפנקת של הנסיעה.

מוניות והסעות במגדל העמק

נהיגה בעיר תל אביב היא לעיתים קרובות חוויה מתישה ומתסכלת, עקב עומסי התנועה והפקקים הרבים בעיר. מכיוון שמציאת חנייה פנויה הינה לרוב משימה קשה ומתסכלת, המסתיימת בצעידה ארוכה ממקום חניית הרכב עד ליעד המבוקש. חוויה בלתי נעימה במיוחד בקיץ בשעות הצהריים המהבילות, או ביום חורפי וגשום. בעיה זו מחמירה כאשר אתם ממהרים להגיע לפגישה חשובה בשעות העומס, או להקרנת סרט בערב יום שישי. לכן אין זה מפליא שאנשים רבים בתל אביב נעזרים בשירותי מוניות והסעות במשך כל שעות היום, וחברות רבות מציעות שירותי הסעות ומוניות בעיר. ניתן לזהותן בעזרת מדבקות חלון ומדבקות על גוף הרכב.

נסיעה במונית או בהסעה לנתב"ג?

כאשר אתם לנסוע לחו"ל, הדרך הנוחה והיעילה ביותר להגיע לשדה התעופה בכל שעה ביממה היא באמצעות מוניות או הסעות, וזאת בשל מספר סיבות: הסעות אלו חוסכות את הצורך להיסחב עם מזוודות בתחבורה הציבורית, את השארת הרכב בחניון שדה התעופה ותשלום עבורו בחניון הנמל, או לחילופין את החיפוש אחר מישהו שיואיל בטובו להסיע אתכם לשדה התעופה.

הסעות בתשלום לשדה התעופה מסופקות כיום בשתי דרכים:

  • שירותי הסעות ומוניות לנתב"ג - יש בארץ מספר גדול של חברות המפעילות קו מוניות קבוע וישיר לשדה התעופה. ניתן להזמין נסיעה ספיישל לשדה התעופה או לחסוך בכסף ולהצטרף לנסיעה עם עוד נוסעים. המונית תאסוף אתכם מפתח ביתכם ותוריד אתכם בדלתות הטרמינל.
  • שירותי הסעות דה-לוקס לנתב"ג - אם אתם חפצים ליהנות מהסעת ספיישל מרווחת ונוחה, ניתן להזמין גם שירותי הסעה במוניות פאר ובלימוזינות המספקות נסיעה מפנקת. שירות זה כולל גם הבאה משדה התעופה ומתאים במיוחד להסעת אנשי עסקים ואורחים מחו"ל.

מוניות והסעות בקווים בין עירוניים

מוניות והסעות בקווים בינעירוניים הינן פחות נפוצות ברחבי ארץ לעומת נסיעה במונית בתל אביב ולנתב"ג. זאת בשל קווי התחבורה הבין עירוניים הרבים והזולים המוצעים לציבור הרחב, ובזכות הכבישים הבינעירוניים המהירים והנוחים לטובת הנוסעים ברכב פרטי. השימושים העיקריים במוניות ובהסעות בנסיעות בין עירוניות הינם:

  • בשעות לילה מאוחרות שבהן התחבורה הציבורית איננה פועלת.
  • במצבי חירום הדורשים הגעה מהירה ליעד המבוקש.
  • הסעות של אנשי עסקים מחו"ל.
  • כאשר הרכב הפרטי מתקלקל ובעליו אינו חפץ להשתמש בתחבורה ציבורית.
  • אנשים הגרים ביישובים מרוחקים בפריפריה, אשר בהן התחבורה הציבורית איננה מפותחת וזמינה

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.