מוניות במגדל העמק והסביבה


מוניות במגדל העמק והסביבה

מוניות מגדל העמקלהצטרפות לקבוצה צריכים משהו מגדל העמק הקלק פה 👈🌐👉 ורשום את שמך המלא בקבוצה לאישורמספקים שירותי מוניות בזמינות מיידית מוניות ספיישל לכל מטרה ויעד נהגים אדיבים באזור מגדל העמק והעמקים

מוניות מגדל העמק - חברת מוניות במגדל העמק רמת ישי והסביבה


נוצר ב 20 מרס 2012


שירותי מוניות במגדל העמק והסביבה 

• מוניות רמת ישי הקליקו 👈 https://g.co/kgs/ogtMmP

• מוניות גבעת אלה הקליקו 👈 https://g.co/kgs/XL96op

• מוניות כפר ברוך הקליקו 👈 https://g.co/kgs/ZqPxa4

• מוניות תמרת הקליקו 👈 https://g.co/kgs/mNhoLT

• מוניות רמת דוד הקליקו 👈 https://g.co/kgs/bReiJi

• מוניות נהלל הקליקו 👈 https://g.co/kgs/FAuJyG

• מוניות מגדל העמק 👈 https://g.co/kgs/82aWcZ

• מוניות אסף מגדל העמק 👈https://g.co/kgs/eSyGx4

• מוניות 10 מגדל העמק 👈 https://g.co/kgs/yH1TMN

• הסעות במגדל העמק 👈 https://g.co/kgs/duuLQa

מוניות בקיבוץ יפעת, מוניות בגבת, מוניות בשריד, מוניות באזור תעשיה שגיא 2000 מוניות ברמת גבריאל ... ועודדד..


מוניות והסעות מגדל העמק והסביבה

מוניות והסעות מגדל העמק תחנת מוניות וחברת הסעות במגדל העמק והסביבה זמינות מיידית במחירים נוחים לכל כיס המוניות שלנו מגיעות מהר ועולות פחות זמני המתנה קצרים מוניות מרצדס חדשות פתוח 24 שעות תמונת כותרת לאתר התחנה פתוחה 24/7 מוניות מגדל העמק פורסם בתאריך 08/01/2020 מוניות מגדל העמק זמינות מיידית 24/7 פורסם בתאריך 29/12/2019 מוניות מגדל העמק עדויות לפני שבוע  אני הזמנתי אתמול מונית מרכבת כפר ברוך לרמת גבריאל לראיון עבודה שהיה לי הגעתי מחיפה והזמנתי מונית דרכם גם בחזור לרכבת הגיעו ממש מהר ובזמן כמו שהבטיחו רכב נקי נהג נחמד מאוד בשתיי הכיוונים והמחיר סביר תודה מומלץ מאוד - אייל ב לפני שבוע  אני בתור לקוח מתמיד של התחנת מוניות הזאת יכול להמליץ בחום על השירות הניפלא שלהם תמיד מגיעים בזמן ויש מינה תודה - רגב כ לפני שבוע  חברת אלסנבל מגדל העמק בע"מ משתמשת באופן קבוע מיזה 15 שנה בשירותי מוניות מגדל העמק מערך הסעות שירות שליחויות אקספרס ומוניות ספיישל ממליצים מאוד על המקצועיות שלהם להסיעה את 1500 העובדים בחברה שלנו בחום ואהבה ויחס אישי בבטחה תודה לכם - אלסנאבל a לכתיבת ביקורתמידע נוסף שירות VIP מגדל העמק והסביבה ספיישלמוניות ספיישל במגדל העמק הן חלק ממערך התחבורה הציבורית באזור העמקים, ונסיעה בהן מאפשרת הגעה מהירה וישירה מנקודת המוצא למחוז חפצכם. הנוחות שבנסיעה במונית מגדל העמק למרות שתעריף הנסיעה במונית ספיישל גבוה בהשוואה לנסיעה באוטובוס, ברכבת או במונית שירות, לנסיעה במונית ספיישל יש יתרונות רבים. לכן רבים מעדיפים את הנסיעה במונית ספיישל. ראשית, אף כלי תחבורה ציבורית אחר לא יכול להתחרות בנוחות שבנסיעה במונית ספיישל. במונית ספיישל אין צפיפות נוסעים, אין צורך להידחף בכניסה כדי לתפוס מקום ישיבה, אין צורך להתעסק עם כסף קטן וכרטיסים עם הנהג תוך ניסיון לשמור על יציבות ולא ליפול תוך כדי נסיעה, ותמיד יהיה לכם מקום לשבת. למעשה, נסיעה במונית ספיישל היא ממש כמו נסיעה ברכבכם הפרטי, אבל עם המותרות של נהג פרטי המביא אתכם ישירות למחוז חפצכם. היתרונות של הנסיעה במוניות מגדל העמק כשההגה נמצא בידיים של אחד הנהגים שלנו אחר, אתם פנויים ליהנות מן הנסיעה, לדבר בפלאפון או עם חברכם לנסיעה, לשתות או לאכול, להתאפר, לקרוא עיתון- וכל זאת מבלי שתסכנו את בטיחותכם. את כל הפעולות הללו, קשה מאוד, ואף רצוי להימנע מלעשות אם אתם נוהגים ברכב. במונית ספיישל מגדל העמק רמת ישי נהלל גניגר רכב כפר ברוך תמרת גבעת אלה רמת דוד גם תגיעו ישירות ליעדכם ללא כל עצירות ובמסלול הקצר ביותרספא ברק אצלנו העובדים נוסעים ברמה של תחנה אחרת. כי בימינו כששירות המוניות נעשה כל כך לא אישי ולא מחוייב, טוב לדעת שעוד יש חברת מוניות אמינה  במתן שירות ובמחיר  !!!! עידו ברוך כותב חברת המוניות הכי טובה שהייתי בה עד כה ! אני נוסע הרבה פעמים לנתבג והפעם החלטתי לנסות את מוניות 10 שיקחו אותי לשם, הנהג שהגיע היה נחמד ואדיב והמחיר היה הוגן אני ממליץ עליהם בחום Lior dangoor שלום, מי שרוצה נסיעה בטוחה ומעניינת עם נהגים מנומסים, אדיבים ומקצועיים. אני כבר נסעתי איתם כמה פעמים באזור מגדל העמק, היו גם פעמים בודדות שלקחנו הסעה משפחתית לאירוע משפחתי. 

נסענו כ-40 איש לאולם חתונות. 

ביום האירוע אגייעו כמה נהגים מסודרים, מדוגמים ומדוייקים עם לוח זמנים מצויין. 

לקחו כל אחד מביתו ובסוף האירוע הורידו כל אחד בביתו, אחד מבני משפחתי שתה קצת יותר מידי באירוע והרגיש לא טוב בנסיעה חזרה-הנהג היה סובלני ומקצועי ברמות שקשה להסביר. 

😂😂😂זה היה מצחיק

סיפור ארוך אבל חייב לקצר...

ממליץ על מוניות והסעות מגדל העמק מכל ה-❤️

מוניות מגדל העמק ספיישל ומגוון רכבי ההסעות שלנו כשנוסעים במונית ספיישל לא צריך GPS נסיעה במוניות שלנו ברחבי מגדל העמק והסביבה ספיישל היא אידיאלית במיוחד כשאתם נדרשים להגיע למקום חדש שאינכם מכירים. אתם תמיד יכולים לסמוך על נהג מונית הספיישל שיכיר את האזור והכתובת, או שייעזר ב- GPS או בנהגי מוניות ספיישל אחרים כדי להביא אתכם ליעד המבוקש. הנסיעה במונית ספיישל ליעד חדש ולא מוכר חוסכת מכם את הצורך לבזבז זמן מיותר על חיפוש המקום במפות, חיפוש מוקדם של קווי תחבורה ציבורית לא מוכרים ולוחות זמניהם, על נסיעה סחור סחור עם רכבכם באזור כשאתם מתקשים למצוא את הכתובת, ועצירת עוברים ושבים כדי שייתנו לכם הכוונה. מוניות ספיישל- כשחוזרים משדה ממגדל העמק לנתב"ג התעופה רבים נוהגים להזמין מוניות ספיישל כשהם בדרכם לשדה התעופה ובחזרה ממנו. כשאתם עמוסים מזוודות, ממהרים לתפוס טיסה, לא מעוניינים להשאיר את רכבכם האישי בחניון שדה התעופה למשך שבוע ויותר, ולא רוצים להטריח קרוב משפחה שיסיע אתכם ברכבו, ושלא לדבר על להשכיר שירות מיוחד של חברת הסעות... נסיעה במוניות מגדל העמק ספיישל לשדה התעופה היא הפתרון המושלם. מוניות ספיישל עובדות 24 שעות ביממה, כך שגם אם עליכם להגיע לשדה ב-3 לפנות בוקר, תמיד תוכלו להזמין מונית ספיישל שתביא אתכם הישר מפתח ביתכם ועד לכניסה לאולם הנוסעים. מונית- כשצריך לחזור בשעה מאוחרת הנהג של מוניות מגדל העמק אפילו יעזור לכם עם המזוודות. נסיעה במוניות מגדל העמק אידיאלית גם במצבי חירום, כשאתם ממהרים או מאחרים. קמתם מאוחר וגיליתם שפספסתם את האוטובוס או הרכבת? הזמינו מונית ספיישל ותוכלו אפילו להקדים את הגעתכם. יש לכם מקרה חירום ואתם ממהרים לבית חולים? הזמינו מוניות במגדל העמק שתביא אתכם במהרה ובבטחה עד לפתח חדר המיון. מונית- כי אם שותים לא נוהגים יצאתם ממסיבה או ממועדון לאחר ששתיתם אלכוהול ואינכם יכולים לנהוג? הזמינו מונית ספיישל שתחזיר אתכם הביתה בשלום. צריכים להגיע למקום שאין אליו תחבורה ציבורית? מוניות ספיישל הן הפתרון. מונית לשעת חירום רכבכם הפרטי התקלקל? מונית ספיישל תביא אתכם לכל יעד ובכל זמן שתרצו. אז אם אתה מעוניינים בנסיעה נעימה, בטוחה, מהירה וישירה בנוחות ובפרטיות שלכם הזמינו מונית ספיישל מחברת ההסעות "חנניה פרץ".בכל שעה ביממה הנהגים של "הסעות מגדל העמק" יגיעו במונית ספיישל ויסיעו אתכם ממגדל העמק, רמת ישי, נהלל, רמת דוד,תמרת,כפר החורש, שריד, כפר ברוך, יפעת, גבת ולכל יעד שתרצו. נהגי מוניות מגדל העמק של "הסעות מגדל העמק" "מוניות מגדל העמק" הם נהגים מנוסים ומיומנים שיביאו אתכם בבטחה למחוז חפצכם, וינעימו את נסיעתכם ביחס אישי ואדיב. בהנהלת אייל

תחנת מוניות שבמגדל העמק, מספקת שירותי הסעות לתושבי מגדל העמק והסביבה בתוך מגדל העמק ואל מגדל העמק והפריפריה הקרובה והרחוקה. תחנת המוניות מספקת את כל שירותי ההסעות הנחוצים בהתאם לצרכי הלקוח: שירות מונית בתוך העיר מגדל הגדל העמק, שירות מונית ממגדל העמק, מונית לנתב"ג (שדה תעופה בן גוריון), הובלות מוצרים ומסמכים, הסעות VIP ( מכובדים / אורחים מחו"ל) וכל בקשה אחרת בתחום הנסיעות והמוניות.

כמו כן, תחנת המוניות מגדל העמק מספקת שירותי הסעות קבועים עבור אנשי מקצוע וחברות מתחום הטלוויזיה והבידור, הניתנים על ידי נציג קבוע לכל חברה. עם הנהנים מהשירות: דרסט 

צוות המקצועי - מוניות מגדל העמק: צוות עובדי מוניות  כולל נהגים מקצועיים ויצוגיים, סדרנים, אנשי שיווק ופקידות, המהווים יחד מענה מושלם לכל צורך תחבורתי של כל לקוח. 

מערכת לוויינית לשיפור השירות: תחנת מוניות מגדל העמק שמחה לבשר על שיפור השירות ללקוחותיה באמצעות מערכת לוויינית הנקראת מוניטקס.
המערכת מותקנת בכל מונית השייכת לתחנה, ומבצעת זיהוי אוטומטי של מיקום המונית , בעת הצורך המערכת מזניקה את הנהג הקרוב ביותר ללקוח.
מערכת מוניטקס מאפשרת בקרה ושליטה על מערך המוניות בדייקנות ובמהירות מרביות ועל ידי כך מקצרת את זמן ההמתנה להגעת המונית.

מרכזי ההפעלה

לחברה שלושה מרכזי הפעלה: במגדל העמק , ברמת ישי , בקיבוצים והישובים בסביבה  מוניות 10 מגדל העמק

מוניות אסף מגדל העמק

מוניות המתחם מגדל העמק

מוניות העמקים 


קפיצה לניווט
קפיצה לחיפוש

מגדל העמק
Coat of arms of Migdal Haemek.svg
Migdal-haaemek-municipal-building.jpg


בניין העירייה במגדל העמק
מחוזהצפון
מעמד מוניציפליעירייה
ראש העירייהאלי ברדה
גובה ממוצע[1]‎212 מטר
תאריך ייסוד1953
סוג יישוביישוב עירוני 20,000‏–49,999 תושבים
נתוני אוכלוסייה לפי הלמ"ס לסוף 2018[1]
  - אוכלוסייה25,636 תושבים
    - דירוג אוכלוסייה76
    - שינוי בגודל האוכלוסייה1.0% בשנה עד סוף 2018
  - צפיפות אוכלוסייה2,903 תושבים לקמ"ר
    - דירוג צפיפות71
תחום שיפוט[2]8,750 דונם
    - דירוג שטח שיפוט143
32°40′41″N 35°14′36″E
מדד חברתי-כלכלי - אשכול
לשנת 2015[2]
4 מתוך 10
מדד ג'יני
לשנת 2016[2]
0.3758
    - דירוג מדד ג'יני197
הצגהלאום ודת[2]
הצגהאוכלוסייה לפי גילאים[2]
הצגהחינוך[2]
פרופיל מגדל העמק נכון לשנת 2017 באתר הלמ"ס
http://www.migdal-haemeq.muni.il
כיכר הכניסה למגדל העמק. הפסל הוא ישראל פרימוהמגדל במגדל העמק שבראשו הייתה אמורה להיות "מסעדה מסתובבת"בית עלמין של מגדל העמק (כניסה ראשית)

מִגְדַּל הָעֵמֶק היא עיר במחוז הצפון בישראל. העיר שוכנת על שלוחה דרומית-מערבית של הרי נצרת, כ-4 קילומטרים דרומית-מערבית לנצרת.

תוכן עניינים

שם[עריכת קוד מקורעריכה]

בחודשיו הראשונים נקרא היישוב מוג'דל כשם הכפר הערבי שעל אדמותיו הוקם[3]. במקורות חז"ל נזכרת עיירה בשם מגדל צבעייא אשר שכנה ליד העיירה התלמודית מהלול (נהלל המקראית), הסמוכה לעיר[4]. ראש מועצת האזור הציע לקרוא למקום "מגדל חיים" על שם נשיא המדינה שנפטר, חיים ויצמן[5], אולם הבקשה נדחתה כי כבר היו מקומות שנקראו על שמו. ועדת השמות הממשלתית בחרה את השם "מגדל העמק"[6] כהצעת נשיא המדינה אז יצחק בן-צבי. שם העיר הוא חיבור של השם הערבי אל-מוג'ידל עם 'העמק' – הוא עמק יזרעאל[7]. השם מגדל גם מרמז למיקומו הטופוגרפי על גבעה נישאה[8].

היסטוריה[עריכת קוד מקורעריכה]

מגדל העמק נוסדה בשנת 1953 בקרבת הכפר הערבי הנטוש אל-מוג'ידל במסגרת מדיניות הממשלה לפיזור האוכלוסייה ויהוד הגליל. ראשוני התושבים היו עולים מהמעברות שמרון ורמת ישי וכן יוצאי מנצ'וריהחרביןמגדן וטיינג'ין, שזכו לכינוי "הסינים".

מאוחר יותר הפכה מגדל העמק לעיירת פיתוח והוכרזה כעיר בשנת 1988. בעקבות גל העלייה של שנות ה-90 צמחה מגדל העמק והתווספו לה שכונות רבות בחלקה הצפוני. כדי לאפשר את שילובן בעיר הועתק קטע כביש 75 (טבעון-נצרת), שעבר בתוך היישוב, צפונה.

אוכלוסייה[עריכת קוד מקורעריכה]

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) נכון לסוף 2018, מתגוררים במגדל העמק 25,636 תושבים (מקום 76 בדירוג רשויות מקומיות בישראל). האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של ‎1.0%‏. לפי נתוני הלמ"ס נכון לסוף 2017, למגדל העמק דירוג של 4 מתוך 10, במדד חברתי-כלכלי - אשכול לשנת 2015. אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת ה'תשע"ז (2016-‏2017) היה 58.6%. השכר החודשי הממוצע של שכיר במשך שנת סוף 2016 היה 6,998 ש"ח (ממוצע ארצי: 8,913 ש"ח).[9]


להלן גרף התפתחות האוכלוסייה ביישוב:

שכונות[עריכת קוד מקורעריכה]

 • גן ישראל
 • יסמין
 • יערת העמק
 • יפה נוף
 • מגדל אור
 • מצפה העמק
 • נוף העמק
 • פנינת העמק
 • יד לבנים
 • קריית רבין
 • רמת אשכול
 • רמת בלפור
 • רסקו
 • שכונת שלום
 • קריית חינוך
 • חימר
 • פנחס ספיר
 • מערבית
 • נחל צבי

תעשייה[עריכת קוד מקורעריכה]

בעיר שלושה אזורי תעשייה:

 • אזור התעשייה הצפוני רמת גבריאל מיועד בעיקר לתעשיית היי טק. מועסקים בו כ-4,000 עובדים.
 • אזור התעשייה הדרומי מעלה מיכאל - מיועד לתעשייה זעירה ולשירותים נלווים ומועסקים בו כ-1500 עובדים.
 • פארק תעשיות שגיא 2000 - אזור חדש דרומית לצומת כפר ברוך על כביש 73. אזור זה משותף לעיריית מגדל העמק ולמועצה האזורית עמק יזרעאלמסילת העמק - מסילת הרכבת מחיפה לבית שאן, עוברת בסמוך לו.

מפעלי תעשייה בולטים בעיר הם פלקס ישראל, נילית, האמה וטאואר-ג'אז.

בעיר ישנם 22 גני ילדים ממלכתיים, 4 גנים ממלכתיים-דתיים, ו-21 גנים עצמאיים. החינוך היסודי בה כולל 4 בתי ספר יסודיים ממלכתיים, בית ספר ממלכתי דתי אחד, בית ספר אחד לחינוך מיוחד ובתי ספר חרדיים. בחינוך העל-יסודי יש שתי חטיבות ביניים ובית ספר תיכון המקיף ”אורט רוגוזין”. בנוסף להם יש גם ישיבות ובניהם ישיבת חב"ד תומכי תמימים ישיבת נחלת ישראל וכוללים. בנוסף הוקמה בעיר גם אולפנת תפארת, אולפנה לבנות של מוסדות נחלת ישראל.

בעיר ממוקם מרכזה של רשת החינוך הארצית "מגדל אור", שהוקמה על ידי רב העיר, יצחק דוד גרוסמן.

תרבות ופנאי[עריכת קוד מקורעריכה]

מצפה ה-73 לזכר חללי אסון המסוקים ב-1997כיכר הספרים במגדל העמק. בה נמצא הפסל "מילה בסלע" של האמן דני קדם. ברקע המרכז למוזיקה ולמחול על שם ד"ר ברנרד הלרשוק מגדל העמק

בעיר קיימים מתנ"ס, היכל תיאטרון ומרכז מוזיקה ומחול. פעילויות תרבות נערכות גם בבית ”יד לבנים” שנפתח בשנת 2000. במגדל העמק פועלות להקת מחול, חבורת זמר מבני היישוב וחוג לריקודים סלוניים שזכה מספר פעמים באליפות הארץ.

בצפון העיר שוכן הפארק העירוני רבין. הפארק משתרע על שטח של 35 דונם והוקם ע”י הקק”ל והעירייה בשנת 2006. בדרום-מזרח העיר שוכן יער בלפור המשתרע על שטח של 4,300 דונם. מסלול אופניים מעגלי באורך של 15 קילומטרים מקיף את העיר. בין שכונת פנינת העמק לשכונת יערת העמק, נמצא פארק עתיקות. בפארק 15 גתות ששימשו לייצור תירוש וכן מחצבה, קברים מהתקופה הרומית והביזנטית ומערכות קבורה.

בספורט מייצגת את העיר קבוצת כדורסל הפועל נעם בליגה הארצית בכדורסל. בכדורגל מייצגת את העיר הפועל מגדל העמק בליגה.

החל משנת 2018 פועלת בעיר קומונה מטעם תנועת הנוער שלך האחוד החקלאי. השנה (2018) היו בקומונה חמישה גרעינרים בשנת שירות שפעלו במסגרות שונות בעיר ובניהן יערת העמק, יגאל אלון, מרכז הנוער "אחים" ומועדון קידום נוער.

ראשי המועצה והעיר[עריכת קוד מקורעריכה]

סמל העיר[עריכת קוד מקורעריכה]

הסמל כולל את המוטיבים הבאים:

 • ענף עץ זית - מסמל את עצי הזית הרבים הגדלים באזור.
 • גלגל שיניים - מסמל את התפתחות התעשייה בעיר וחשיבותה הכלכלית.
 • שדה חרוש - מסמל את החקלאות בעמק יזרעאל.
 • בית בצלע ההר - מסמל את אופי הבניה של העיר על צלע ההר.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקורעריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא מגדל העמק בוויקישיתוף

הערות שוליים[עריכת קוד מקורעריכה]

 1. לקפוץ מעלה אל:1.0 1.1 הנתונים לפי טבלת יישובים באתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לסוף שנת 2017
 2. לקפוץ מעלה אל:2.0 2.1 2.2 2.3 2.4 2.5 הנתונים לפי טבלת רשויות מקומיות באתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לסוף שנת 2017
 3. ^ יישובי עולים חדשים בגלילשערים, 16 בדצמבר 1952
 4. ^ תלמוד ירושלמימעשר שני, פ"ה ה"ב.
 5. ^ ישוב חדש במבואות נצרתדבר, 23 בינואר 1953
 6. ^ החגיגות בעמק יזרעאלדבר, 21 באפריל 1953
 7. ^ הסבר על שם העיר על פי האקדמיה ללשון
 8. ^ בעמק ובגלילעל המשמר, 26 בספטמבר 1965
 9. ^ פרופיל מגדל העמק באתר הלמ"ס