הסעות מגדל העמק חברת הסעות במגדל העמק


הסעות מגדל העמק חברת הסעות במגדל העמק

חברת הסעות במגדל העמק והסביבה שנותנת לכם יותר

להזמנות הקליקו 👈 https://g.co/kgs/pTCBPa


מגיעים לכל מקום בשבילכם – כחברת הסעות מהגדולות בארץ, אנחנו מובילים עשרות אלפי אנשים ברחבי ישראל מדי יום. אנחנו זמינים עבורכם בכל מקום ובכל זמן לאיסוף ונסיעה עם מגוון רכבים חדישים ומפוארים.

נוסעים בסטנדרט גבוה – אנחנו עומדים בכל סטנדרט תחבורתי מתבקש, מתחזוקת כלי רכב גבוהה, דרך נהגים מקצועיים ועד עמידה בתקני ISO הבינלאומיים לאיכות. שומרים גם על הסביבה בתקני יורו 4 ו-5 המחמירים למניעת זיהום אוויר.

אנחנו מסיעים את כולם – תשומת לב ויחס אישי בחברת הסעות משפחתית שדואגת לכולם. אנו משרתים בנאמנות גופים גדולים במשק, חברות, ועדי עובדים, מוסדות ציבוריים ולקוחות פרטיים, כל זאת עם יחס אישי וללא דופי. לרשותכם עומדים כלי רכב בגדלים שונים: אוטובוסים, מיניבוסים, ואנים וטרנזיטים לפי הצורך, גם להסעת נכים ובעלי צרכים מיוחדים.

יש לנו מגוון שירותים להציע לכם – אנו עומדים לרשותכם עם שירותי הסעות קבועים למוסדות חינוך ומקומות עבודה. בנוסף אנו מספקים שירותים מקיפים לטיולים, נופש, הסעות לאירועים, ימי עיון ופעילות תנועות נוער ברחבי בארץ. שירותי הסעה מלאים לשדה תעופה – נתב"ג או שדה דב, מסביב לשעון, עם טרנזיט, ואן VIP

טיולי הנשיא היא חברת הסעות בדרך שלכם. פנו עוד היום לטלפון שלנו 0535552140 בכל שעות היממה ותשריינו לכם הסעה קבועה או חד פעמית ליעד שלכם. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פתרונות הסעה המתאימים לכם, עם אמינות וסטנדרטים גבוהים ללא תחרות להסעות, טיולים ונופש.הסעות לבר מצווה

מחירים אטרקטיביים ושירות ללא תחרות!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

התקשרו עכשיו: 0535552140


 ארגון טיולים – תיירות פנים

חברת טיולי הנשיא מתמחה בארגון טיולים מאורגנים בארץ לקבוצות וליחידים, ללקוחות פרטיים ועסקיים.


 הסעות לחתונה

אוטובוסים, מיניבוסים ורכבי הסעות מפוארים ומוחים במיוחד, נהגים אדיבים, זמינות מיידית ומחירים משתלמים במיוחד לפרטים